Вчителі школи


Навчально-виховний процес у закладі забезпечують :

  • - кількість вчителів – 84
  • - спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії – 59
  • - спеціалісти І кваліфікаційної категорії – 15
  • - спеціалісти ІІ кваліфікаційної категорії – 7
  • - спеціалісти – 6
  • - молодший спеціаліст - 3
  • - “Вчителі-методисти” – 13
  • - “Старші вчителі” – 15

  • Чуприна Ольга Іванівна
  • Директор школи
  • Кваліфікаційна категорія - вища
  • Педагогічне звання - вчитель-методист
  • Вчитель зарубіжної літератури

  • Ломінська Наталія Володимирівна
  • Заступник директора з навчально – виховної роботи
  • Кваліфікаційна категорія – вища кваліфікаційна категорія
  • Вчитель математики

  • Єрохіна Інна Іванівна
  • Заступник директора з навчально – виховної роботи
  • Кваліфікаційна категорія – вища
  • Педагогічне звання – методист
  • Вчитель історії

  • Максимчук Наталія Вікторвна
  • Заступник директора з навчально – виховної роботи (іноземні мови)
  • Кваліфікаційна категорія – перша
  • Вчитель англійської мови

  • Оленич Наталя Вадимівна
  • Заступник директора з виховної роботи
  • Кваліфікаційна категорія – вища
  • Вчитель математики

Ліщук Людмила Михайлівна - завідуюча бібліотекою

Бражник Олена Юріївна - психолог

Дубравіна Ірина Борисівна - соціальний педагог


    Шкільна методична комісія вчителів іноземних мов
  • Терещенко Неллі Анатоліївна - керівник
  • Балунова Альбіна Іванівна
  • Беденко Інна Василівна
  • Виноградська Оксана Олександрівна
  • Вороненко Аліна Олександрівна
  • Мариніч Ольга Миколаївна
  • Єленовська Валентина Василівна
  • Євтушенко Ольга Олександрівна
  • Кивенко Яніна Володимирівна
  • Коломейчук Валерій Валерійович
  • Кошелева Марія Олександрівна
  • Лапенок Наталія Миколаївна
  • Луценко Анна Анатоліївна
  • Мінченко Марина Віталіївна
  • Пархомчук Надія Григорівна
  • Радченко Світлана Іванівна
  • Удовиченко Ірина Анатоліївна
  • Стьопіна Олена Віталіївна
  • Строганова Ольга Сергіївна
  • Тютюнник Тетяна Сергіївна
  • Шумякова Антоніна Ігорівна
  • Юрченко Ольга Володимирівна
  • Ямова-Запаловська Лілія Миколаївна
  • Мороз Лариса Геннадіївна
  • Удовиченко Ірина Анатоліївна

    Шкільна методична комісія вчителів української мови, літератури та зарубіжної літератури
  • Іваніщенко Алла Володимирівна - керівник
  • Возна Вікторія Олександрівна
  • Жулінська Вікторія Володимир
  • Микитенко Ольга Михайлівна
  • Прудка Вікторія Миколаївна
  • Шевченко Ірина Володимирівна
  • Солодовник Інна Петрівна
  • Солодовник Інна Петрівна

    Шкільна методична комісія вчителів математики, інформатики, фізики, астрономії
  • Турчак Вікторія Вікторівна - керівник
  • Ломінська Наталія Володимирівна
  • Бондаренко Сергій Андрійович
  • Карпук Людмила Іванівна
  • Клименко Світлана Віталіївна
  • Оленич Наталя Вадимівна
  • Сенчук Наталія Михайлівна
  • Циплакова Людмила Олександрів
  • Томарєва Юлія Геннадіївна
  • Бицюра Надія Михайлівна

    Шкільна методична комісія вчителів природничих дисциплін
  • Мозгова Людмила Пантеліївна - керівник
  • Дубравіна Ірина Борисівна
  • Іщенко Алла Анатоліївна
  • Песецька Валентина Іллівна
  • Савченко Юлія Миколаївна
  • Кафедра історії та права
  • Євхименко Валентина Олексіївна
  • Єрохіна Інна Іванівна
  • Скулімовська Тетяна Володимирівна
  • Ярощук Олена Миколаївна

    Шкільна методична комісія вчителів фізичної культури, трудового навчання, предмету «Захист Вітчизни»
  • Винокурова Ольга Вячеславівна - керівник
  • Маїсеєнко Ірина Валеріївна
  • Карпенко Дмитро Сергійович
  • Кривопишина Олена Миколаївна
  • Шпелик Олег Степанович
  • Кривенко Дмитро Станіславович
  • Дзюба Оксана Олександрівна - вчитель трудового навчання
  • Гайова Оксана Михайлівна - вчитель трудового навчання
  • Плескач Олег Олексійович - вчитель трудового навчання
  • Омаров Шангерей Насрутдінович – викладач предмету «Захист Вітчизни»


    Шкільна методична комісія вчителів історії та предметів художньо-естетичного циклу
  • Євхименко Валентина Олексіївна - керівник
  • Єрохіна Інна Івановна
  • Скулімовська Тетяна Володимирівна
  • Ярощук Олена Миколаївна
  • Калашник Володимир Іванович - вчитель музики
  • Салій Наталія Анатоліївна - вчитель музики
  • Симоненко Наталія Олександрівна - вчитель образотворчого мистецтва
  • Ткаченко Анастасія Валеріївна


    Шкільна методична комісія вчителів навчальних предметів початкової школи
  • Кравченко Тетяна Іванівна - керівник
  • Войновська Тетяна Володимирівна
  • Шавлова Світлана Миколаївна
  • Гордієнко Наталія Анатоліївна
  • Забіяка Оксана Михайлівна
  • Йосипенко Оксана Василівна
  • Лобачова Ірина Володимирівна
  • Марченко Аїда Анатоліївна
  • Матвійчук Людмила Василівна
  • Пилипчук Галина Феодосіївна
  • Пухляк Інна Михайлівна
  • Пшенишнюк Лариса Миколаївна
  • Рубцова Тетяна Андріївна
  • Рудзинська Наталія Павлівна
  • Устименко Людмила Миколаївна
  • Чистова Олеся Анатоліївна
  • Юношева Тетяна Володимирівна
  • Юрченко Олена Василівна
  • Чистова Олеся Анатоліївна
  • Горголь Любов Миколаївна
  • Залізняк Галина Віталіїівна
  • Кузьменко Юлія Григорівна - вихователь ГПД
  • Вахненко Наталія Вадимівна

    Керівники гуртків
  • Ібраєв Ільфат Ханафінович
  • Павлушко Андрій Володимирович
  • Черногуз Наталія Михайлівна