Спортивні досягнення


спортивні досягнення за 2018-1019 навчальний рік


  • 1. Кузьменко Тимофій, 7-Б, перемога у фіналі Дніпровського району з сімейного спорту

спортивні досягнення за 2016-1017 навчальний рік


  • 1. Учень 3-А класу Хуснуллін Артур є фіналістом конкурсу «Україна має талант»
  • 2. Команда СШ №246 м.Києва посіла ІІІ місце в районній легкоатлетичній естафеті
  • 3. Команда СШ №246 м.Києва 2006 року народження посіла ІІ місце в районному футбольному турнірі
  • 4. Команда СШ №246 м.Києва 3 класів посіла ІІІ місце в районному футбольному турнірі
  • 5. Команда СШ №246 м.Києва є фіналістами змагань «Олімпійське лелеченя» серед учнів 5-6 класів
  • 6. Команда СШ №246 м.Києва посіла ІІ місце у районних змаганнях з баскетболу серед учнів 9-11 класів
  • 7. Команда СШ №246 м.Києва посіла І місце в шаховому турнірі на приз НВК «Домінанта»

Спартакіада школярів управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації на 2013-2014 навчальний рік


  • 1. Легкоатлетична етсафета присвячена Дню фізичної культури (серед учнів 4-х класів) - Вересень II місце
  • 2. Змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний м'яч» (серед учнів 2001 року) - Жовтень III місце
  • 3. Всеукраїнська учнівська Олімпіада з фізичної культури (серед учнів 11-х класів) - Листопад Цимбаленко Олександра III місце
  • 4. Всеукраїнська учнівська Олімпіада з технічної праці - Грудень II і III місце
  • 5. Турнір з футболу серед загальноосвітніх шкіл Дніпровського району м. Києва присвяченому Дню Перемоги (серед учнів 4-х класів) - Травень I місце

Спартакіада школярів управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації на 2012-2013 навчальний рік

  • 1. Кубок голови РДА з футболу (серед учнів 7-х класів) - Вересень ІІІ місце
  • 2. Шкільна футбольна ліа (серед учнів 3-х класів) - Вересень ІІІ місце
  • 3. Змагання з футболу на приз «Шкіряний м'яч» (серед учнів 2001 року) - Жовтень ІІ місце
  • 4. Всеукраїнська учнівська Олімпіада з фізичної культури (серед учнів 11-х класів) - Листопад Філіпова Ірина ІІІ місце
  • 5. Олімпійське лелеченя (серед учнів 5-6 класів) - Січень ІІІ місце
  • 6. Настільний теніс (збірна школи) - Лютий ІІ місце
  • 7. Вуличний баскетбол (збірна школи) - Квітень ІІ місце
  • 8. Змагання з міні-футболу (серед учнів 5-х класів) - Травень ІІ місце
  • 9. Всеукраїнський конкурс на кращий іноваційний урок фізичної культури та урок з фізичної культури з елементами футболу - Квітень І місце. Вчитель Винокурова О. В.