На слайдах

  • 17.01.2017р. відбулася презентація альманаху «Українське слово» в Спілці письменників України, до якого ввійшли поезії учнів-1
  • Матюшенко Мілана 5-А клас переможиця конкурсів Найкрасивіша Україночка 2018р., Міс україночка 2018р.,Сучасна принцеса 2018р., С
  • Калиновий козачок - І місце в номінації змішана молодша, всі три прем’єрних номери отримали ІІ місце. ВесНадія 27.02.17
  • 26.01.2018р. нагородження переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.
  • 23.03.17. 1-В класу Прочаєву Аліну, срібного призера Чемпіонату м.Києва з шахів серед дівчат до 8 років
  • 17.01.2017р. відбулася презентація альманаху «Українське слово» в Спілці письменників України, до якого ввійшли поезії учнів
  • 10-Б Купченко Єва золотий голос школи, переможиця співочих конкурсів району
  • 4-б переможці конкурсу Гринвіч 2016
  • Переможці відкритого Чемпіонату черлідерів 11.03.17
  • Матюшенко Мілана 5-А клас Гран при рубиновая корона на Golden Crown of Ukraine 2018р.
  • І місце у аматорському турнірі з боулінгу Кубок КосМікс осінь 2016р
  • 24.05.2017р. нагородження переможців ІІ етапу учнівських районних олімпіад з предметів, переможців конкурсу Яцика та Всеукра
  • 19.12.2017р. 2-В класу Прочаєва Аліна, стала найкращою, серед самих маленьких, на Чемпіонаті Європи в Катовіце
  • 12 листопада 2017р. на кубку Києва та Київської області ансамбль сучасного танцю DANCE ENERGY plus D.E.P. зайняв І місце в номінації х
  • 10.04.17р. В.Стельмах 11-Б кл. І місце літературна творчість МАН України.
  • 3.05.2017р. хореографічний колектив «ВесНадія» приймав участь у IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мисте
  • НАГОРОДЖЕННЯ ШКІЛЬНОЇ ФУТБОЛЬНОЇ КОМАНДИ 2009-2010Р.Н. ДЕПУТАТОМ С.АРТЕМЕНКО
  • Мазур Богдан учень 10-А класу ІІ місце у відбірковому турі до національної збірної України по сучасному мечевому бою
  • І місце на фестивалі Київ скликає друзів. Колектив ВесНадія 2018р.
  • 23.03.17р. 4-Г класу Івана Кондрашова з присвоєнням 1 розряду з шахів.
  • 17.03.16 DEP І місце у фіналі з черлідеру
  • 11-12.02.17 командний турнір з шахів І місце
  • 9-Г класу Ільїну Ксенію Сергіївну вітаємо з І місцем у Міжнародному турнірі Sunker Cup 2016р. жовтень
  • 3 кл переможці Гринвіч 2016
  • 28.11.18 Сьогодні Оксана Виноградська та Неллі Терещенко з учнями 10-Б та 6-Б класів посіли перше місце в інтелектуальній грі М
  • 3 місце в місті в змаг.за ініціативи ДепартаментуНові імена у Вічному місті10-Бгот.інст ім.Б.Грінченка
  • Кузьменко Тимофій, 7-Б, перемога у фіналі Дніпровського району з сімейного спорту










Вітаємо призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад 2016-2017 навчального року!


Предмет Прізвище, ім,я призера Клас Місце ПІБ учителя
1Українська мова та літератураЧабаненко Максим7-ГІІІІваніщенко А.В.
Стельмах В,ячеслав11-БІІІваніщенко А.В.
2Зарубіжна літератураМатяш Катерина7-ГІІІЛуценко А.А.
Тарасун Катерина8-ВIIIКорган Н.В.
3Англійська моваКлименко Богдан8-ВIIIЄвтушенко О.О.
Мостовенко Анастасія8-ГIIIБеденко І.В.
Шляхов Данило9-ГIIIБеденко І.В.
Лазарєва Анастасія10-АIIIСом Н.О.
Лабунська Олександра11-БIIБалунова А.І.
Шкіньов Антон11-АIIIТерещенко Н.А.
4Історія Хомчук Микола8-АIIЄвхименко В.О.
Ватрушкіна Марія9-БIIIЄвхименко В.О.
Рябцун Євген11-БIIЄрохіна І.І.
Арнаут Антон11-ВIIIЄрохіна І.І.
Забіяка Деніс11-ВIIIЄрохіна І.І.
5Правознавство Шевчук Анастасія9-БIIЄвхименко В.О.
Білан Кристина9-ГIIIЄвхименко В.О.
Кабанцева Анастасія9-БIIIЄвхименко В.О.
Гладкий Ярослав10-БIIСкулімовська Т.В.
6Географія Андрєєва Даря8-АIIIПесецька В.І.
Копалб Андрій9-БIIПесецька В.І.
Ткаченко Єлизавета9-БIIIПесецька В.І.
Гладкий Ярослав10-БIIПесецька В.І.
Грініх Катерина10-БIIIПесецька В.І.
7Біологія Забродський Кирило8-ВIІщенко А.А.
Андреєва Дар,я8-АIIДубравіна І.Б.
Єленовський Ігор8-ВIIIІщенко А.А.
Яншин Орест9-АIIІщенко А.А.
Ткаченко Єлизавета9-БIIIІщенко А.А.
Ватрушкіна Марія9-БIIIІщенко А.А.
Ільїна Ксенія9-ГIIIМозгова Л.П.
Гладкий Ярослав10-БIIМозгова Л.П.
Лазарєва Анастасія10-АIIIМозгова Л.П.
Рябцун Євген11-БIIIМозгова Л.П.
8Хімія Андреєва Дар,я8-АIIIМигович О.М.
Ватрушкіна Марія9-БIIIМигович О.М.
9Образотворче мистецтво Курінська Антоніна6-БIIICимоненко Н.О.
Горбачова Анастасія6-БIIICимоненко Н.О.
Басенко Дар,я11-БIICимоненко Н.О.
10Конкурс ім. П. Яцика Пєлєхова Станіслава4-БIIЮношева Т.В.
Шевченко Маріанна5-ВIIІваніщенко А.В.
Дияк Єлизавета8-АIIКорган Н.В.
Грініх Катерина10-БIIIШевченко І.В.
Стельмах Вячеслав11-БIIIІваніщенко А.В.

РЕЗУЛЬТАТИ IІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів 2015-2016 навчальний рік


Всього призових місць: 55

Предмет Прізвище, ім,я призера Клас Місце ПІБ учителя
1. Українська мова та література Бочок Олександра 7-А ІІІ Шевченко І.В.
Ковальова Олександра 10-А ІІІ
Артюх Олена 11-Б ІІІ Прудка В.М.
Мельник Діана 7-Б ІІІ Микитенко О.М.
2 Зарубіжна література Андрєєва Дар,я 7-А ІІІ Возна В.О.
Пантелеєв Денис 10-В ІІІ Жулінська В.В.
3 Англійська мова Шляхов Данило 8-Г ІІІ Балунова А.І.
Утеченко Анастасія 9-Б І Стьопіна О.В.
Лазарєва Анастасія 9-А ІІ Сом Н.О.
Липецька Любов 9-В ІІІ Коломейчук В.В.
Стельмах Вячеслав 10-Б ІІ Балунова А.І.
Ігнатенко Вікторія 10-Б ІІІ
Басенко Дар,я 10-Б ІІІ
Ковальова Олександра 10-А ІІІ Терещенко Н.А.
4 Історія Рябцун Євген 10-Б ІІ Єрохіна І.І.
Стельмах Вячеслав 10-Б ІІІ
Євхименко Дмитро 11-А ІІІ Євхименко В.О.
Артюх Олена 11-Б ІІІ
5 Правознавство Заславець Микита 9-Б ІІІ Скулімовська Т.В.
6 Географія Копалб Андрій 8-Б ІІІ Песецька В.І.
Шайдецький Олексій 9-Б ІІІ Мозгова Л.П.
Трухан Максим 9-Б ІІІ Савченко Ю.М.
Рябцун Євген 10-Б ІІІ Песецька В.І.
7 Математика Семеренко Юрій 6-А ІІІ Турчак В.В.
8 Фізика Гладкий Ярослав 9-Б ІІІ Томарєва Ю.Г.
Попов Григорій 11-Б ІІІ
9 Біологія Карпенко Дмитро 8-В ІІ Мозгова Л.П.
Утеченко Анастасія 9-Б ІІ
Рябцун Євген 10-Б ІІІ
Пивовар Павло 10-В ІІІ
Ткаченко Єлизавета 8-Б ІІІ Іщенко А.А.
10 Образотворче мистецтво Шавлова Катерина 7-В ІІІ Симоненко Н.О.
Утеченко Анастасія 9-Б ІІІ
Басенко Дар,я 10-Б ІІ
Ярова Ілона 11-Б ІІІ
11 Фізична культура Дяченко Олександра 11-А ІІІ Карпенко Д.С.
Попов Сімеон 11-Б ІІ
12 Конкурс ім.Т.Г. Шевченка Письменчук Маргарита 6-Г ІІІваніщенко А.В.
Поліщук Аліна 6-В ІІ
Горголь Аліна 9-В ІІІ
Грініх Катерина 9-Б ІІІ Микитенко О.М.
Лабунська Олександра 10-Б І Іваніщенко А.В.
Погоріла Тетяна 10-Б ІІ
Ігнатенко Вікторія 10-Б ІІІ
13 Конкурс ім. П. Яцика Ніжинська Марія 3-А ІІІ Пухляк І.М.
Суворкін Тімур 3-Б ІІІ Юношева Т.В.
Шевченко Маріанна 4-В ІІ Кравченко Т.І.
Курило Вікторія 5-Г ІІІ Шевченко І.В.
Чабаненко Максим 6-Г ІІІ Іваніщенко А.В.
авлова Катерина 7-В ІІІ Прудка В.М.
Олійник Катерина 8-Г ІІІ Микитенко О.М.
Стельмах Вячеслав 10-Б ІІ Іваніщенко А.В.
Полійчук Дар,я 10-В ІІІ Прудка В.М.
Гресько Єлизавета 11-Б І Прудка В.М.
Ярова Ілона 11-Б ІІ Прудка В.М.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

І етапу (шкільного) Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури

серед учнів 6 -11-х класів

2016-2017 навчального року


  • Прізвище, ім’я учняКласУчитель, який підготував учняКількість балівМісце на І етапі олімпіади
  • Афонін Данііл 6-Б Прудка В.М.37I
  • Курінська Антоніна 6-Б Прудка В.М. 36.5 II
  • Юрченко Юлія 6-Б Прудка В.М. 36 III
  • Захаренко Анастасія 7-Г Іваніщенко А.В. 26 I
  • Дильова Дарина 7-Б Прудка В.М. 25 II
  • Нестерук Діана 7-Б Прудка В.М. 24.5 III
  • Чабаненко Максим 7-Г Іваніщенко А.В. 24.5 III
  • Мельник Діана 8-Б Микитенко О.М. 28.5 I
  • Дияк Єлизавета 8-A Корган Н.В. 28 II
  • Шафарук Анна 8-Б Микитенко О.М. 27.5 III
  • Андрєєва Дар’я 8-Б Корган Н.В. 27.5 III
  • Ватрушкіна Марія 9-Б Корган Н.В. 31 I
  • Кобушко Валентина 9-В Іваніщенко А.В. 26 II
  • Білан Крістіна 9-Б Корган Н.В. 26 II
  • Ткаченко Ліза 9-Г Микитенко О.М. 23 III
  • Горголь Аліна 10-Б Шевченко І.В. 30 I
  • Гладкий Ярослав 10-Б Шевченко І.В. 26 II
  • Грініх Катерина 10-Б Шевченко І.В. 26 II
  • Лазарева Анастасія 10-А Іваніщенко А.В. 26 II
  • Кадема Вікторія 10-Б Шевченко І.В. 24 III
  • Стельмах В’ячеслав 11-Б Іваніщенко А.В. 74 I
  • Лабунська Олександра 11-Б Іваніщенко А.В. 65.5 II
  • Басенко Дар’я 11-Б Іваніщенко А.В. 57 III

Переможці районних олімпіад 2014-2015 навчального року

Переможці районних олімпіад 2013-2014 навчального року


Ми пишаємося учнями, які зайняли призові місця на районній олімпіаді.

  • І місце з англійської мови - Стельмах В’ячеслав 8-Б (викладач Валунова А.І.)
  • I місце з хімії - Попов Георгій 9-Б (викладач Мигович О.М.)
  • II місце з математики - Шляхов Данило 6-Г (викладач Клименко С.В.)
  • II місце з англійської мови - Бібік Єлизавета 8-А (викладач Демчук Т.М.)
  • II місце зі світової літератури - Глушенков Тарас 9-А (викладач Демчик С.М.)
  • II місце з англійської мови - Діхтяр Діана 10-А (викладач Шумякова А.І.)
  • II місце з історії України - Коваленко Дар’я 10-А (викладач Скулімовська Т.В )
  • II місце з георграфії - Хольба Мухамед 10-3 (викладач Песецька В.І.)
  • II місце з хімії - Хольба Мухамед 1О-В (викладач Мигович О.М)
  • II місце з української мови - Прудкий Святослав 11 -Б (викладач Прудка В.М.)
  • II місце з історії України - Логвінова Тетяна 11-В (викладач Євхименко В.О.)
  • III місце з української мови - Радченко Максим 7-А (викладач Іваніщенко A.A.)
  • III місце з української мови - Дзгоба Валерія 7-А (викладач Іваніщенко A.A.)
  • III місце зі світової літератури - Дзюба Валерія 7-А (викладач Бражник О.Ю.)
  • III місце з математики - Гладкий Ярослав 7-Б (викладач Оленич Н.В.)
  • III місце з української мови - Поліщук Юлія 8- А (викладач Шевченко І.В.)
  • III місце з історії України - Рябцун Євген 8-Б (викладач Єрохіна 1.1.)
  • III місце з англійської мови - Ковальова Олександра 8-В (викладач Демчук Т.М.)
  • III місце зі світової літератури - Грушова Дар’я 9-Б (викладач Демчик С.М.)
  • III місце з української мови - Риндюк Марина 9-В (викладач Шевченко І.В.)
  • III місце з української мови - Діхтяр Діана 10-А (викладач Шевченко І.В.)
  • III місце з історії України - Діхтяр Діана 10-А (викладач Скулімовська Т.В)
  • III місце з георграфії - Краснюк Ілля 10-В (викладач Песецька В.І.)
  • III місце з англійської мови - Хольба Мухамед 10-В (викладач Максимчук Н.В.)
  • III місце з української мови - Лахно Євген 11-А (викладач Шевченко І.В.)
  • III місце з фізичної культури - Цимбаленко Олександра 11-Б (викладач Панченко Д.С.)
  • III місце з георграфії - Махлай Марія 11-В (викладач Песецька В.І.)

Також ми вітаємо наших знавців української мови, які брали участь в конкурсі П.Яцика та зайняли почесні призові місця.

  • II місце - Онашко Катерина 8-А (викладач Шевченко І.В.)
  • II місце - Діхтяр Діана 10-А (викладач Шевченко І.В.)
  • III місце - Махлай Марія 11-В (викладач Микитенко О.М.)
  • III місце - Стельмах Вячеслав 8-Б (викладач Іваніщенко A.B.)
  • III місце - Олійник Катерина 5-А (викладач Микитенко О.М.)
  • III місце - Бочок Олександра 5-А (викладач Шевченко І.В.)

Переможці районного конкурсу МАН

  • І-місце - Возна Олеся 11-А українська література (Шевченко І.В.)
  • І-місце - Прудкий Святослав 11-Б українська література ( Прудка В.М.)
  • І-місце - Прудкий Любомир українська література ( Прудка В.М.)
  • І-місце - Зухд Карина 10-В українська література (Іваніщенко A.B.)
  • ІІ-місце - Пастухова Наталія 11-Б українська література ( Прудка В.М.)
  • ІІ-місце - Діхтяр Діана 10-А біологія ( Мозгова Л.П.)
  • ІІ-місце - Діхтяр Діана 10-А географія (Песецька В. І.)
  • ІІ-місце - Лук'янченко Єлизавета 10-В географія (Песецька В.І.)
  • ІІІ-місце - Зухд Карина 10-В географія (Песецька В.І.)
  • ІІІ-місце - Заводій Юлія 10-Б географія (Песецька В.І.)
  • І-місце - Лук'янченко Єлизавета 10-В англійська мова (Юрченко О.В.)
  • І-місце - Алам Леся 10-А англійськалітература (Терещенко H.A.)
  • ІІІ-місце - Коваленко Дарья 10-А англп мова (Терещенко H.A.)

Теплі слова подяки хотілося б виразити хоровому колективу «Червона Калина» на чолі з керівником Салій H.A. Цей колектив є учасником та переможцем багатьох пісенних конкурсів.

  • І місце в конкурсі патріотичної пісні «Найдорожче»
  • I місце в конкурсі «Дивуємо світ по новорічному».

Не відстають і наші спортсмени.

  • II місце в легкоатлетичній естафеті присвяченій Дню фізичної культури (серед учнів 4-х класів)
  • III місце в змаганні з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч» (серед учнів 2001 року народження)