Музика у нашому житті

У школі №246 з поглибленим вивченням англійської мови приділяється багато уваги музичній освіті школярів, зокрема існує хоровий гурток "Червона калина", керівник - Салій Наталія Анатоліївна.

Гурток "Червона калина" за 2013-2014 навчальний рік посів три перших місця в районному конкурсі шкільних вокальних та хорових колективів "Співаймо друзі". Перше місце у 12-му районному конкурсі патріотичної пісні "Найдорожче". Перше місце в районному конкурсі "Дивуємо світ по-новорічному".

Хор "Червона калина" у рамках районного фестивалю "Крила натхнення 2014" визнаний кращим у номінації "Хоровий колектив року".

Учні початкових класів мають можливість розвивати свої музикальні здібності в оригінальному жанрі в ансамблі "Жартівники" та ансамблі "Сопілочка", керівник - Калашников Володимир Іванович. Ансамбль дуже молодий, але вже користується великою популярністю на святкових концертах.